İnstagram'da Gerçek Takipçi Nasıl Kazanılır?

Günümüz teknolojinin gelişimi ile insanlar sosyal medya aracılığı ile İNSTAGRAM TAKİPÇİ KAZANMA para kazanmanın yollarını aramaktadır. Bunlardan biri de sosyal  medya hesabının iyi ölçüde gelişmiş olmasıdır. Eğer bu sosyal medya hesapları popüler ve tanınan bir hesap haline geldiği durumunda kişiler birçok farklı iş teklifi, iş birliği aynı zamanda iş alanında kendilerini geliştirme fırsatına sahip olurlar.  Bunların yanı sıra kişiler günümüzde çokça takip edilen ve tanınmış olan Influencer, youtuber ve fenomenler ile iş birliği yapma fırsatını elde edebilirler. Birçok kullanıcıya sahip olan instagram uygulaması özellikle son yıllarda online resim dünyasını kendi alanına çekti. Buna bağlı kalmayıp yeniden şekillendirdi.

İnstagram'da 1000 takipçi nasıl yapılır?

İnstagram'da 1000 takipçiye ulaşmak çok kolaydır örneğin instagram 1000 takipçi hilesi sayfamıza geçiş yaparak 10dakika içinde 1000 takipçi hilesi yapabilirsiniz, Diğer yöntemleri ise aşağıda sıraladım.

 • instagram 1000 takipçi yapmak kademelidir
 • Mümkün olduğunca çok fazla fotoğraf yada paylaşarak spam davranışına girme
 • Özelliklede az sayıda takipçisi olan kişilerin paylaşımlarını beğeni yapabilirsiniz.
 • İnstagram'da herne kadar proaktif olursan ol takipçi artışının da o kadar hızlı olmaya başladığını göreceksin.

Ticari amaç güden veya gütmeyen her kullanıcı tarafından bu sosyal medyada beğeni yada fazla takibe alınma arzusu ortaya çıktı. Kullanıcıların sosyal medyada beğenme ve takibe alınma sayısı arttırmanın yolları aşağıda ipuçlar halinde verilmiştir. 

instagram'da takipçi kazandıran hesaplar

Çekilen fotoğrafların ve oluşturulan videoların kalitesi için instagramda takipçi kazandıran hesapları takip edin kullanıcının hesabına giren çoğu kişinin ''potansiyel follower ''olması için son derece önem arz etmektedir. Kullanıcı fotoğraf editleme uygulamasını indirip bu uygulamalarda oldukça fazla vakit geçirmelidir. Bu uygulama da farklı filtreler ve farklı ayarlar denemelidir. Kullanıcı iyi bir kitleye sahip olmak istiyor ise önce iyi bir fotoğrafçı olmalıdır, Video editleme uygulamalın indirilmesi gerekmektedir. Çok tercih edilmeyen bir özellik olduğundan dolayı fotoğraftan çok video ilgi çekici olabilir. Bu özellikte kullanıcının hesabına ayrı bir renk katmaktadır.

Daha Fazla Görünür Olun
Sosyal medyada daha fazla görünür olmak , fazla fotoğraf paylaşmak anlamına gelmemektedir. Öncelikle hesap oluşturulduğunda  takipçi kazanmak için herkese bildirin. Başka hesaplar kullanılıyorsa o hesaplardan açılan hesabın reklamını yapın. 

 • Hashtaglar kullanılması önemlidir. Ancak gereksiz, yersiz etiketler kullanmayın. 
 • Takip edilen hesaplara yorum bırakın. 

Süreklilik Gösterin
Eğer kullanıcı iyi bir hedef kitlesine sahip olmak istiyorsa günün birçok kısmını burada geçirmelidir.

 • Sosyal medyada paylaşım yapıldığında yapılan zamana dikkat edilmelidir. Bu konu için birçok yazı yazılmıştır. Çoğunlukla etkili paylaşım saati  insanların iş çıkışlarında veya boş zamanlarında  düşünüp paylaşım yapmak gerekmektedir. 
 • Sosyal medyada paylaşım yapıldığı zaman , kullanıcı için  doğru ve etkili sonuçlar veriyorsa ertesi gün, veya haftalar da paylaşım yapılması tavsiye edilmektedir. Böylece takipçiler atılan gönderileri kolaylıkla takip edilebilir. 
 • Kullanıcı takip ettiği insanların hashtaglerini ve gönderilerini takip etme ve beğenmelerine devam etmelidir. 

İnsanlarla Olan İletişime Özen Gösterilmeli 

 • Gönderilerinizin altına yapılan kötü yorumlara, yapıcı bir biçimde geri dönüş sağlayın. Kullanıcının unutmaması gereken nokta ise sosyal medya mecrası olduğundan kimse kullanıcının kişiliğine yorum yapmıyor. Hatta kullanıcıyı takibe alanların çoğu kullanıcıyı tanımıyor bile. 
 • Özellikle yapılan yorumların çoğuna aynı şekilde cevap vermemeye özen gösterilmelidir. Bu durum takipçilere değer verildiğini gösterir. 

Yarışmalar Ve Kampanyalar Düzenleyin
Bu yarışma ve kampanyalar daha çok ticari ve tanıtım hesapları için geçerlidir.

 • Markaların yarışma ve kampanya koşullarda  yapılan ilk şart takip eden kullanıcıları  olmaktır. Markanın adını zedelememek için insanlara herhangi bir şart sunmadan alternatifler sunulmalıdır. 
 • Bu yarışma ve kampanyalarda birinci olan kullanıcıyı paylaşın. Eğer yarışma sonucunda bir hediye veriliyorsa hediyesi ile birlikte bir fotoğrafını paylaşın. Böylelikle diğer kullanıcılara hem dürüstlüğünüzü gösterecek hem de kazanan kişiyi onure edecektir. 

Sosyal Medyada Bulunan Profliniz
Kullanıcının fotoğrafı, biyografi de bulunan bilgiler , kullanıcıyı tanımayan ve ilk defa hesabınıza bakan biri için son derece önem taşımaktadır. Biyografinizde sizi anlatan kısa bir yazı, sosyal medya hesabını ne amaçla kullanıldığını belirten bir yazı bulunması son derece önemlidir. 

instagram-da-nasil-takipci-kazanilir