İnstagram Hesap Satın Al - Yüksek Takipçili Aktif Hesaplar

1000₺

instagram-hesap-satin-al
  • Kullanıcı Adı: projelikhesap1600
  • Şifre: **************

17k takipçili projelik ve e-ticaret kullanım amaçlı reklam açık instagram hesabı...

750₺

instagram-hesap-satin-al
  • Kullanıcı Adı: ebrarinmutfagi34
  • Şifre: **************

4k satılık %80 türk takipçili yemek instagram hesabı ✅ ilk mailli...

İnstagram Fake Hesap Satın Al

İnsanların takipçi miktarını arttırmak için instagram fake hesap satın al seçeneği ile hesaplarını büyütmek istiyor, ve etkileşim oranını yüksekdiğinde İnstagram profilini bir başka kullnıcıya aktarmak. Bu kullanıcıların kendi adları ile yada başka bir deyişle markalarıyla bu hesapları açmıyor. Yani İnstagram Fake Hesap Satın Al gerçek İnstagram hesapları değil. Bunu bir ek iş olarak yapıyorlar. Şöyle bir Örnek vermek gerekirse, şu bulunduğumuz anda en çok favori olan butik hesaplardan bahsedelim. Bu Hesapları açan kişi yada kişiler daha çok moda ile ilgili bir hesap açıyor, bu hesabta moda ile alakalı bir çok paylaşımlar yapıyor ve takipçi yüklüyor yada kazanıyor. Takipçi miktarı belirgin şekilde arttıktan sonra bu hesabı satışa çıkarıyor. İnstagram butik hesap satın al açıp satış yapmak isteyen kişiler de bu hesabın ücretini yani parasını ödeyerek karşı taraftan devralıyor, ve hesap adını kendi butiğinin adı ile değiştirip kullanmaya başlıyor. Buradaki asıl Amaç hazır takipçilere sahip olmak.

Peki akıllara gelen işte o soru İnstagra hesabı satın almak mantıklı mı? sorusunun cevabı anlattığımız gibi teoride çok mantıklı olabiliyor ama iş gerçeğe yani pratiğe gelince, mantıklı olmaktan çıkıyor. Tabiki Neden mantıklı olmadığını satılık İnstagra hesabını satın aldıktan sonra yaşayacağınız bir çok sorunlarla bunu sizlere açıklayalım. Takipçilerin büyük oranı bot hesaplardır yani fake hesap diğer bir deyişle gerçek kişi değildirler.

İnstagram Hesaptaki Beğeni ve yorumlar bot hesaplardan yapılmıştır. İşte Bu nedenle etkileşimler gerçek değil sahtedir fakedir. Hesabın ilk mail adresinin şifresi ya yoktur veya herhangi bir sorun vardır. Hesapta bir sorun yaşarsanız geri almanız malesef mümkün değildir. Mesela Takip edilen hesap sayısı takipçi sayısından fazladır. Gereksiz yani ilgisiz hedef kitle oluşturulmaya çalışılmıştır. Profildeki gönderiye Gelen beğeni ve aktif yorumlar gerçek kişilerden gelmiş olsa bile takipçilerden gelmemiştir. İnstagram Fake Hesap Satın Al Herkese açık hesaplarda bu sorun yaşanıyor olabilir. Örnek verecek olursak Diyelim ki bir İnstagra hesabını satın aldınız ve kullanmaya başladınız. Bu aktif türk Takipçiler bot hesaplar olduğu için ani düşüşler ve takipten çıkmalar yaşayacaksınız, buda demek oluyor ki Gönderileriniz etkileşim almayacak, yorum ve beğeni gelmeyecek demektir. Yani hesabı ilk siz açıp geliştirmeye çalışsaydınız bu durum çok daha iç açıcı ve güzel olurdu. Açıkçası paranızı boşa harcamış oldunuz.

Güvenilir İnstagram Hesap Satın Alma

Otomatik Anlık Teslimat

Satın almış olduğunuz instagram hesapları otomatik olarak anlık teslim edilir, Ödeme yapar yapmaz satın aldığınız hesabın şifre ve mail adresleri anında teslim edilir, Bunun için siparişlerim sayfasına bakmanız yeterlidir. Hesaba ait şifre ve mail adresi siparişlerim sayfasında sizi bekliyor olacaktır, Hesabı teslima ldıktan sonra Güvenliğiniz için şifrelerinizi hemen değiştirmenizi tavsiye ederim

İnstagram Hesap Satın Alırsam Sorun Yaşarmıyım

Satın alacağınız instagram hesapları Takipmax Güvencesindedir, Bu hesapları kendimi açıyoruz ve büyütüyoruz, Satın aldıktan sonra hiç bir sorun yaşamazsınız, İnstagram hesap satın alma işleminden sonra güvenliğiniz için hesap şifresini ve mail şifresini değiştirmeniz ayrıca güvenlik sağlayacak ve sizden başkası asla giremeyecektir.

Satın Aldığım İnstagram Hesabında Değişiklikler Yapabilirmiyim

Tabiki evet, satın alma işleminden sonra hesabı nasıl kullanmak istiyorsanız ona göre kullanabilirsiniz, Örnek vermek gerekirse satın aldığınız hesabı bir spor ayakkabısı satışı sayfasına çevirmek istiyorsanız, Spor ayakkabısı fotoğrafları paylaşarak sayfaya renk katabilirsiniz

Takipçi Sayısında Düşme Olur Mu

Hesabı satın aldıktan sonra, paylaşacağınız bir gönderiden rahatsız olan bir kişi takipten çıkabilir yada tam tersi hesabınız etkileşime girip kendiliğinden takipçi gelebilir, Bu tamamen sayfayı sizin insanlara sevdirmeniz ile alakalı bir durumdur, Kendiliğiniden takipçi düşüşü olmayacaktır ancak sizin kullanım amacınıza göre takipçi çıkabilir yada gelebilir.