Ücretsiz instagram takipçi kasma uygulaması

İnstagram takipçi arttırma yolları herkesin bildiğinden farklı olarakta yöntemleri, taktikleri olan bir iştir. Sosyal medya hesaplarınıza takipçi kasma uygulamaları dışında nasıl en hızlı takipçi kasılacağınıda bilmeniz gerekmektedir.

Hemen size örnekler üzerinden bilgi vererek konuya devam etmek istiyorum. Takipçi kasılacak hesabın bir instagram hesabı olduğunu varsayalım.. (Örnek @8manyak) Örnek verilen hesabı, makaleyi okuduktan sonra incelemeniz takipçi kasma konusunda daha fazla fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Takipçi arttırma yöntemleri oldukça fazladır fakat instagram takipçi kasma konusunda belirli sınırlandırılmalar getirerek beğeni limiti, yorum limiti, arkadaşlık isteği gönderme limiti vb. koymuştur. Bu limitler aşıldığında hesaplara saatlik engel, günlük engel konulur ve hesap kasma bir şekilde durur veya yavaşlar.

Biz size herkesten farklı olarak birbirinden farklı yöntemler vereceğiz. İnstagram hesap kasma yöntemlerinden ilki yardımcı programlar kullanmaktan geçmektedir. Öyle gt, takibe takip diyerek bir yere kadar kasarsınız ve gelen takipçilerinde birçoğu hemen geri çıkar. Hızlı bir şekilde sizden takipten çıkanlar olunca instagram yapay zekası, algoritması bunu algılar ve hesabınızı öne çıkarmaz.

İnstafly İle İnstagram Takipçi Kasma

İnstafly instagram hesaplarınıza en büyük yardımcı uygulamadır. Satış yapan kişilerden tutun ünlü isimlere kadar bir çok kişi bu uygulamayı mutlaka kullanıyordur. İçindeki özelliklerden dolayı sizde bireysel instagram hesaplarınızı bu şekilde büyütebilirsiniz. İnstafly; otomatik takip isteği gönderme, otomatik mesaj gönderme, otomatik beğeni, süreli paylaşım, otomatik takipçi isteği onaylama, otomatik arkadaşlık isteği silme, takipçileri otomatik çıkarma gibi daha yüzlerce özellik barındırıyor

İnstafly uygulamasının en güzel özelliklerinden biride masaüstü çalışan bir program olması. Siz sadece gerekli ayarlamaları yapıyor, gerisini instafly programına bırakıyorsunuz.

 • Peki instafly ile nasıl takipçi kasılır?

İnstafly programını açıktan sonra karşınıza çıkacak ilk ekran giriş ekranıdır.

Program giriş ekranına ınstagram kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz. Programa giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza bir menü çıkacaktır. Bu menünün üst kısmında takipçi işlemleri, toplu işlem araçları, özel mesaj işlemleri, gönderi & hikaye işlemleri, liste işlemleri ve yardım bölümü olacaktır.

Sizin hesabınıza instagram takipçi kasmak için ilk olarak takipçi işlemlerine girmeniz gerekmektedir. Burada işinize yarayacak onlarca bölüm vardır. Takipçilerin gönderilerini beğenmekten tutun takipcileri çıkarmaya kadar.

Toplu işlemler menüsünden toplu mesaj, hastag gönderilerine beğeni, yorum yapma ve hastag paylaşımı yapan herkesi anında takip etme özelliği de hesaplarınızı büyütmede büyük önem taşımaktadır.

Sadece kendi şehrinizdekileri takip etme, lokasyondakilere mesaj atma özelliği de mevcuttur. Lokasyondakilere mesaj atma özelliği ilk olarak lokasyon bilgisi yani dosyası indirmekten geçer. Lokasyon ismini girdik ve dosyayı indirdik.. Şimdi yapılması gereken tek şey oto mesaj ve takip ayarlama.

İnstafly bu özellikler dışında sürekli hastag ile paylaşım yapan kişileri takip edip sonrasında takipten çıkmaktadır. Bu sayede tek tek takip etmekle, takipten çıkmakla uğraşmazsınız. Hesaplarınızda ürün satışı yapıyorsanız mutlaka instafly kullanmalısınız ve hastag bölümünü ( #giyim #etek #bayangiyim #erkekgiyim) gibi etiketlerle doldurmalısınız.

Herhangi bir instagram sayfası büyütmek için ( #bilgi #türk #komik ) gibi etiketler kullanmalısınız.

 • Followers Chef İle Takipçi Arttırma

Followers Chef instagram takipçi kasma uygulamalarında ikinci sırada gelmektedir. İkinci sırada olmasının en büyük sebebi mobil bir uygulama olmasından geçer. İnstafly kadar özelliği içinde barındırmaz fakat otomatik beğeni, otomatik yorum, otomatik takipten çıkarma, otomatik hikaye izlenmesi vs yapmaktadır. İnstagram kasma hakkında yeteri kadar tecrübe sahibi olmayan kişilerin veya bu işe yeni başlayan kişilerin kullanması gereken bir mobil uygulama olduğu söylenebilir. Aylık her özelliğin 7.99 TL olduğu ve toplamda 7-8 özellik sunduğu program fiyatlandırmasında yazmaktadır. Followers Chef kullanımı İnstafly uygulamasına göre daha sade ve daha anlaşılırdır. Fakat instafly kadar profesyonel bir uygulama değildir ve zaman planlaması dar kapsamlıdır. Hesap kasma hilesi değildir hesap kasma uygulaması'dır.

Followers Chef kullanacak tüm okuyuculara en büyük önerim ilk olarak 1 özelliği satın almanız ve denemenizdir. (Örneğin sadece Otomatik beğeni özelliğini satın alınız..) Bunu söyleme sebebim tüm özellikleri satın alıp uygulama hoşunuza gitmeyince hemen silmeniz ve paranızın boşa gitmesidir. Followers Chef benzeri uygulamalardan biride Followers Assistant uygulamasıdır. Aynı şekilde içinde tüm otomatik özellikleri barındırır ve sizin yerinize tüm işlemleri kolay bir şekilde yapar. Followers chef ücretsiz yapmak mümkündür fakat önerilmez. Followers Chef'i ücretsiz hâle getirmek isteyen kişilerin Youtube'de ; Followers Chef Lucky Pacher yazmaları ve önlerine çıkan videoları izleyerek öğrenmeleri mümkündür. Followers Chef'i Lucky Pacher ile ücretsiz hale getirmek tehlikelidir çünkü yabancı bir yazılımdır ve içinde virüs barındırabilir. Zaten Lucky Pacher indir diyince telefonunuza bir uyarı gelir ve indirilen uygulamanın tehlikeli olduğu söylenir. Yine de indirip Followers Chef'i ücretsiz hale getiren çok kişi vardır ve bu tamamen size kalmıştır.

 • İnstagram Takipçi Kasma Yolları
 • Takipçi Satın Alma
 • Uygulamalar İle Takipçi Kasma
 • Reklam İle Takipçi Kasma
 • Özgün İçerik Paylaşımları

 

 • Takipçi Satın Alarak İnstagram Takipçi Arttırma

Takipçi satın almak instagram hesaplarınızı en hızlı büyütecek bir yöntemdir. Şimdi diyeceksiniz ki bot takipçi mi alalım ? Hayır tâbi ki. Sosyal medya hesaplarına %100 Türk Takipçi satan  sitesi sizlere bu konuda en iyi desteği sağlayacak piyasadaki en iyi firmadır.

Takipmax diğer satıcılardan farklı olarak organik takipçi satışı yapar. Takipçi satın almak mantıklı değildir elbette ama organik türk takipçi almak oldukça faydalı ve etkileşimi arttıran bir yöntemdir.

 • Uygulamalar İle İnstagram Takipçi Kasma

Uygulamalar ile takipçi kasma yukarıda da bahsettiğimiz gibi İnstafly, Followers Chef, Followers Assistant vb. uygulamalar ile takipçi arttırma yöntemidir. Instagram hesabın için instagram ucuz takipçi satın al paketlerini incele ve dilediğin ınstagram takipçi satın alma paketini anında sipariş ver!

 • Reklam İle Takipçi Kasma

Reklam ile takipçi kasma, reklam ile takipçi arttırma yöntemi genelde yüklü miktarda parası olan kişilerin yaptığı ve doğal olarak takipçi arttırdığı taktiklerin başında gelir. Reklam ile takipçi arttırma sosyal medya mecralarında örneğin; İnstagram tanıtıp yap reklamları veya İnstagram'da büyük kitleye hitap eden ünlü isimler, büyük sayfalara ücret karşılığında reklam verdirmektir. Reklam verdirecek kişilerinde mutlaka özgün içeriklere sahip olması önerilir. Çünkü siz bir hikayede profil reklamı görseniz takip eder misiniz? Ama özgün içerikler paylaşan bir sayfayı inceleyip mutlaka takip edersiniz. Reklam ile takipçi kasma bu yüzden pek etkili olmayan ve genelde etkileşim getirmeyen bir yöntemdir.

 • Özgün İçerik İle Takipçi Arttırma

Özgün içerik paylaşımı instagram, twitter, youtube ve hatta tüm sosyal medyada önemli bir yere sahiptir. Neden herkes gibi paylaşım yapan ve herkes gibi video çeken birini veya gönderi çalıp profilinde paylaşan birini takip edesiniz ki ? Elbette sizde böyle birini takip etmezseniz. Bu yüzden içerikleriniz yani gönderileriniz ve hatta profil fotoğrafınız, biyografiniz bile özgün olmalı. Herkesten farklı işler çıkarmaya bakın ! Bu sayede hızla büyüme yolunda adımlar atacaksınız ve takipçileriniz gün geçtikçe artmaya devam edecek. (Örnek hesap; @8manyak)

İnstagram takipci arttırma, instagram takipçi arttırma programı, instagramda takipçi kasma. Takipçi kasma programı ve instagram takipçi arttırma programı indir. Takipçi arttırma programı instagramda takipci kasma ücretsiz takipçi arttırma. İnstagram takipçi kazanma yolları ınstagram takipçi arttırma takipci artirma programi instagram takipçi arttırma programı pc, takipçi kasma sitesi instagram begeni arttirma instagramda takipçi arttırma programi, instagram takipçi arttırma programı. ücretsiz instagram takipçi ekleme programı. İnstagram takipçi arttırma taktikleri takipçi kazanma programı hilesiz. İnstagram takipçi arttırma, instagram beğeni arttırma programı, takipçi arttırma programları ve takipçi çoğaltma programı ile instagramdan takipçi kazanma.

instagram-takipci-kasma-yontemleri