En iyi ücretsiz takipçi arttirma ve takipçi hilesi siteleri 1

Dijital dünyanın hayatımızın merkezi haline gelmesiyle instagram takipçi arttırma internet sayfaları ve sosyal medya hesapları oldukça önem kazandı. Bu sayede ticaret yapan, reklam yapan ve adını duyuran oldukça fazla firma ve kişi vardır. İster şirket hesapları olsun, ister bireysel kendi işini yapanlar olsun ya da yalnızca fenomen olmak isteyenler olsun, hepsinin tek ortak amacı ise daha çok takipçi kazanmak ve daha çok kişiye daha kısa sürede ulaşmaktır. Bu yüzden takipçi sayıları oldukça önem kazanmıştır. Peki, sosyal medya takipçi nasıl çoğaltılır? Diye merak ediyorsanız cevabı bu yazımızda bulacaksınız.

İnstagram Takipçi Artırma Hilesi Ücretsiz

Sosyal medya çeşitli uygulamalar ile üye olarak aktif olduğumuz platformlardır. Hem ülkemizde hem de dünyada oldukça popüler olan sosyal medya platformları vardır.

Bu platformlarda:

 • Fotoğraf
 • Video
 • Metin
 • Farklı içerikler

Gibi şeyler paylaşarak aktif olabilirsiniz.

Takipçi, bir sosyal medya hesabının aktifliği, güvenilirliği ve içeriklerinin değeri konusunda bize bilgi verir. Aynı tarzda olan iki sosyal medya sayfasının birinin takipçisi çok, diğerinin azsa az olan için insanlarda bir önyargı oluşabilir, tercihlerini diğer sayfadan yana kullanabilirler.

Sosyal Medya Takipçi Nasıl Çoğaltılır?

İnstagram Takipçi Kazanma Yolları

Takipçi kazanmak için birçok yol vardır. Bunlar öncelikle kaliteli içerik paylaşmak ve yeterince aktif olmaktır. Aynı zamanda özgün ve taklit içermeyen içerikler daha fazla beğenilerek daha çok kişinin ilgisini çeker. Bu sayede takipçi sayınız artar. Ayrıca benzer sayfaları takip ederek sayfanızın bu şekilde de yayılmasını sağlayabilirsiniz. Diğer çok takipçili hesaplardan sizin profilinizi paylaşmanızı isteyerek daha kısa sürede daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

Takipçi kaybetmemek için en önemli şey, içeriklerin size ait olmasıdır. Taklit yada başkasının içeriğini paylaşmak takipçilerinizi olumsuz etkiler. Gönderi paylaşım sıklığınız çok olmalıdır. Ayda bir gönderi paylaşmanız çok da tercih edilmez.

Takipçi Satın Almak Doğru Mu?

Bazı sayfalar kısa yoldan takipçi elde etme yöntemi olan satın alma seçeneğini kullanmaktadır. Bu seçenek, görüntülenme ve izlenme sayılarının düşük olmasından dolayı anlaşılacaktır. Anlaşılmasa bile takipçilerinizin doğal yollarla sizi tercih etmesi daha önemli ve gerçektir.

Sosyal medyada takip ediliyor olmak ya ortaya başarılı işler koyabilmekle ya da ünlü bir olmakla sağlanabiliyor. Sosyal medyada tanınır ve herkes tarafından beğenilir ve birçok kişi tarafından takip edilir olmak isteyen kullanıcılar sosyal medya nasıl çok takipçim olur? Sorusuna cevap arıyor.

Sosyal medya internet ortamında takip etme ve takip edilme temeline dayanan görsel ve yazı paylaşımının yapıldığı tüm platformlar olarak tanımlanıyor. Kullanıcılar kendilerine hitap eden sosyal medya platformunu seçerek platformun sağladığı opsiyonlar ölçüsünde paylaşım yapabiliyor, başkaları tarafından yapılan paylaşımları beğenip yorum yapabiliyor.

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi

Başlıca sosyal medya platformlarını şöyle sırlayabiliriz;

 • Facebook
 • Twitter
 • İnstagram
 • Whatsapp
 • Tumblr
 • Snapchat
 • LinkedIn

Sosyal medya platformları kullanıcıların tercih ve isteklerine göre kullanımları buluyor. Fotoğraf ve video içerikli paylaşım yapmak isteyen kullanıcıların İnstagram veya facebook seçerken, siyasi paylaşım veya tek yönlü paylaşım yapmak isteyenlerin Twitter seçtiği görülüyor. Sosyal Medya Nasıl Çok Takipçim Olur?

İnstagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Sosyal medya kanlarından takipçi arttırmanın en önemli iki yolu kaliteli özgün ve güncel paylaşımlar yapmak ile spam durumuna maruz kalmadan tanıdık olabileceğiniz arkadaşlarınızı, arkadaş olarak eklemek ile sağlanabiliyor.

Twitter takipçi sayısı kişinin ünlü olması ile yakından ilgilidir. Diğer taraftan yöneticilerin birçoğu aldıkları kararları twitter aracığıyla paylaştığından takipçi sayısında artış meydana gelebiliyor. Twitter’da takip etme sayısını arttırarak takipçi sayısını artırmak da kullanılan yöntemler arasında bulunuyor. Tabi bunu yaparken spam durumuna düşmemek gerekiyor. Twitter’da retweet etmek veya önemli ve güncel bir konuda tweet atmak takipçi sayısını artıran faaliyetler arasında bulunuyor.

Etkileyici ve özgün görsel paylaşımı, yine tanıdık olabileceğiniz veya takipçisi çok olan kullanıcıları takip etmek, hesabı diğer sosyal ağlar ile entegre etmek gibi yöntemler kullanılarak İnstagram’da takipçi sayısında artış sağlanabiliyor. İnstagram’da takipçi sayısını artırmanın beklide en önemli ve kullanıcılar tarafından pek bilinmeyen yolu, uygun hashtag seçimi ve kullanımıdır. Hashtagler hemen bütün sosyal ağlarda kullanılabiliyor ve sosyal ağınızın temasına uygun gerçek takipçilerin olmasına katkı sağlıyor.

instagram-takipci-arttirma-hilesi