İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİ

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Takipçi Kazanma

Hikaye İzlenme Hilesi

İnstagram Takipçi Arttırma

İnstagram Reels İzlenme Hilesi

İnstagram Takibi Bırakanlar

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Reels Video Nasıl İndirilir

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya yani instagram takipçi platformu Instagram, kullanıcılarının görsel içerikler yüklemesine ve içeriklerini diğer kullanıcılarla paylaşmasına imkân tanıyor. İlk çıktığı günden bugüne büyümesini ve etki alanını her geçen gün arttıran Instagram, kullanıcılarına kendilerini gösterme imkânı sunuyor.

Instagram’da gezindiğimiz süre boyunca farklı görseller ve videolar görüyor; bu gördüğümüz videoları indirerek kendi sayfamızda ya da başka bir platformda paylaşmak isteyebiliyoruz. Ancak Instagram fotoğraf ve video indirme özelliğine sahip değil. Yazımızda beğendiğiniz videoları nasıl cihazınıza indirebileceğinizi anlatacağız. Instagram’da video nasıl indirilir? Instagram videolarını indirmek için hangi adımlar izlenir? Tüm bu soruların cevabına yazımızdan ulaşabilirsiniz. Öyleyse başlayalım.

İnstagram Videolarını Online İndirme Uygulaması

Instagram’da beğendiğiniz içerikleri cihazınıza kaydetmek istediğinizde eğer bu bir fotoğrafsa ekran görüntüsü alarak bunu kolayca halledebilirsiniz. Ancak bir videoyu cihazınıza kaydetmek istiyorsanız bazı yardımcı araçlardan faydalanmanız gerekecek. Instagram videolarını indirmek için bir uygulama kullanmak durumunda da değilsiniz. Web siteleri aracılığıyla da Instagram videolarını, reels videolarını, storyleri telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Üstelik bu siteler tamamen ücretsiz ve herhangi bir şifre istemiyor. Videoların kalitesi düşmeden, videoları yüksek çözünürlükte indirmenize fırsat tanıyor.

 İnstagram Reels videolarını online İndirirken

 1. İlk adım olarak Instagram uygulamasına giriş yapın.
 2. İndirmek istediğiniz videoya gelerek videonun sağ üst köşesindeki üç nota ögesine tıklayın.
 3. Açılan sekmede bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklayın.
 4. Sonra tarayıcınızı açarak savefrom.net sayfasına gidin.
 5. Açılan sayfada “URL adresini girin” yazan bölüme indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın. Sonra yanındaki “ok” işaretine tıklayın.
 6. Video indirme işleminiz başlatılacaktır. Video hazır olduğunda sayfanın aşağısında çıkacaktır. Videonun yanında bulunan “İndir” butonuna basarak videonuza cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

İnstagram videolarını indirebileceğiniz pek çok web sitesi mevcut. Ama şu an için en iyi çalışan en pratik olan savefrom.net . Kullandıkça siz de bize hak vereceksiniz.

BONUS:  SnapInsta sitesini kullanarak da kolayca video indirebilirsiniz. Çalışma şekli savefrom.net ile aynı. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayıp SnapInsta ana sayfasındaki URL yapıştır kısmına yapıştırarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

İnstagram Videolarını Uygulama ile İndirme

Instagram videolarını web site üzerinden indirebileceğiniz gibi uygulama kullanarak da indirebilirsiniz. Piyasada Instagram videolarını indirmenize yardımcı olabilecek pek çok uygulama mevcut. Yazımızda denediklerimiz içinde en sorunsuz çalışan olarak gördüğümüz IOS ve Android cihazlarda kullanabileceğiniz birer uygulama önereceğiz.

InstaSave(IOS)

 1. AppStore’a giriş yapın.
 2. InstaSave uygulamasını yükleyin ve açın.
 3. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile Instagram hesabınıza giriş yapın.
 4. Instagram videolarından indirmek istediğiniz videonun üst köşesindeki üç noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyala ögesine tıklayın.
 5. InstaSave uygulamasını açın, ekranda bağlantısını kopyaladığınız gönderiyi göreceksiniz.
 6. İndir ve kaydet ögesine dokunun. Video cihazınıza kaydedilecektir.

Video Downloader for Instagram (Android)

 1. Google Play Store'u açın ve arama kutusuna "Video Downloader for Instagram" yazın.
 2. Uygulama yüklendikten sonra Instagram uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesinde yer alan üç noktanın üstüne dokunun ve bağlantıyı kopyalama seçeneğinin üzerine basın.
 3. İndirdiğiniz Video Downloader for Instagram uygulamasını açın ve Instagram'da kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.
 4. Video cihazınıza indirilecektir
instagram-reels-video-indirme-sitesi
Son Yazılar